Новорічні привітання від співробітників компанії «Юрія-Фарм» тим, кому вони особливо потрібні
![Новорічні привітання від співробітників компанії «Юрія-Фарм» тим, кому вони особливо потрібні](https://www.uf.ua/wp-content/uploads/2016/01/p_05_01_2015_22.jpg)
24 та 25 грудня у м. Харкові представники Північного регіонального торгового представництва привітали з Новорічними святами дітей з малозабезпечених сімей (ділянка №23 та 13 дитячих поліклінік). Переважна більшість маленьких пацієнтів, які закріплені за цими територіальними одиницями, мають діагнози бронхіальна астма, рецидивуючі обструктивні бронхіти та інші захворювання дихальних шляхів.
З турботою про здоров’я малечі співробітники компанії подарували «Юлайзери» для якнайшвидшого одужання, адже здоров’я – це запорука щасливого дитинства!